Hoşgeldiniz,  Misafir

Hakkımızda

Firmamız, 90’lı yılların başında perakende mağazacılıkla, ticari faaliyetine başlamıştır. Dekoratif salon takımlarından aydınlatma aksesuarlarına, yapay çiçeklerden, mutfak ve banyo ürünlerine kadar, mekanlarınızı daha estetik kılabilecek her şeyi özenle tasarlayıp kategorize ettik. Koleksiyonlarımız, toptan bayii ağı oluşumuyla Türkiye’nin birçok ilindeki mağazalara ulaştırılmaya başlanmıştır. 2003 yılında İstanbul Karaköy’de açılan showroom ile bayii kanalı kurulmuş, bugüne gelindiğinde ise firmamız, 12.000’in üzerinde zengin ürün gamıyla Lucky Art markasını oluşturmuştur.

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan 7.500 m2 alana sahip depomuz, ürün tedarik hizmetine devam etmektedir. Firmamız, farklılık yaratan tarzı ve zengin ürün gamıyla, ticari hayatına gelişen ve büyüyen ülkemizde, global marka olma yolunda devam etmektedir. Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden yarattığımız özel tasarım koleksiyonlarımızla, yaşam mekanlarınızın her noktasını daha keyifli hale getiren bir marka olmaktır.

Sizlerin desteğini yanımızda hissederek, her yeni sezonda sizler için gelişmeye, heyecan yaratan yeni ürünler tasarlamaya devam edeceğiz.